Film Önerileri: Yarıçap - Radius (2017) İzle

Orjinal Adı: Radius – Yarıçap

Yarıçap IMDB Puanı: 6.2/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 1 Saat 33 Dakika – 93 Dakika

Gösterim Tarihi: 20 Ekim 2017

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Caroline LabrecheSteeve Leonard

Senarist: Caroline Labreche – Steeve Leonard

Müzikler: Benoit Charest

Oyuncular: Diego KlattenhoffCharlotte SullivanBrett DonahueBradley SawatzkyAndrea del CampoKristen SawatzkyDarren FelbelJames DurhamNazariy DemkowiczShannon GuileRick SkeneScott JohnsonJoe CobdenBrendan KellyAlicia Johnston

Yarıçap Film Konusu

Radius filmi trajik bir şekilde kaza geçiren bir adamın hafızasını kaybetmesi ve kendisini hatırlamaması nedeniyle yaşadıklarını konu ediniyor. Liam adındaki bu genç adam, bir kaza sonucu hayatı alt üst olur. Gözlerini açtığında derin bir çukurun içinde kendisini bulan Liam hiçbir şeyi hatırlamaktadır. Birilerinin yardım edeceğini düşünerek yakındaki bir kasabaya gitmeyi başarır.

Ancak bu yolculukta karşısına çok ilginç şeyler çıkar. İlerlediği yolda onlarca ceset görür ve bu duruma bir virüsün yol açtığını düşünmeye başlar. Ancak ilerledikçe aslında insanların ölmediğini kendisinin yaklaştıkça öldüğünü anlar. Kendisine 50 metre mesafede bulunan herkes bir şekilde ölmektedir. Olanlara bir türlü anlam vermeyen Liam, insanların hayatını kurtarmak için onları kendisinden uzak tutması gerektiğini düşünür.

Bu yüzden herkesten uzak gizli bir yerde yaşamını sürdürür. Ancak Jane adında bir kadın bir şekilde diğer insanların yaşadığı sona maruz kalmaz ve hayatta kalır. Yaşananlara cevap bulmak için birlikte olayları derinlemesine incelemeye başlarlar. Liam ile Jane kaza gecesi olanları anlamak ve sonrasında neler olduğunu keşfetmek için bir maceraya atılırlar.

Editörün Düşüncesi

Farklı konusu ve gizem dolu sürekli filmin içinde tutan özelliğiyle benim hoşuma gitti. Bilim kurgu filmleri arayanlar için mutlaka izlenmesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
4
Peh!
Tırt Tırt
18
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
16
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
14
İzlenir!
Puf! Puf!
12
Puf!
LOL LOL
10
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
8
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
4
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
18
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir