Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Yaşamak İçin Öldür (2007)

Yaşamak İçin Öldür (2007)

Yaşamak İçin Öldür

Orjinal Adı: The Condemned

Yaşamak İçin Öldür IMDB Puanı: 6/10

Yapım Yılı: 2007

Filmin Süresi: 1 Saat 53 Dakika – 113 Dakika

Gösterim Tarihi: 30 Mart 2007

Bütçe: 3.807.595$

Hasılat: 8.642.858$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Scott Wiper

Senarist: Scott Wiper – Rob HeddenAndy Hedden

Müzikler: Eels

Oyuncular: Steve AustinVinnie JonesRick HoffmanRobert MammoneTory MussettNathan Jones

Filmin Konusu

Central Amerikan hapishanesinde tutuklu olan Jack Conrad (Steve Austin) ölüm ile cezalandırılmış bir mahkumdur. Bu sırada yasa dışı bir şovda dövüştürülmesi için Condar’ı oldukça zengin olan bir televizyon yapımcısına satarlar.

Bu proje son derece yasa dışı bir projedir. Conrad ve kendisi ile aynı kaderi paylaşan dokuz mahkum ıssız bir adaya gönderilecektir. Bu mahkumlar arasında bir oyun oynanacaktır.

Mahkumların her biri dünyanın bir ucundan olan mahkumlardır. Mahkumlar arasından sadece bir tanesi özgürlüğüne kavuşabilecektir. Oda en güçlü olan ve diğer mahkumları öldürerek hayatta kalmayı başaracak mahkum olacaktır.

Bakalım bu kan dolu oyunun kazananı kim olacak?

Editörün Düşüncesi

Yaşamak İçin Öldür filmini yıllar önce arkadaşlarımla birlikte izlemiştim ve çok beğenmiştim. Sevdiğim filmlerden bir tanesidir. Kesinlikle izlenmeyecek bir film değildir fakat üstüne çok daha iyi filmler çıkmıştır.

O zamanlar biraz küçük olduğum için belkide filmin hayranı olmuştum ve defalarca izlemiştim. Şimdi de oturup izleyeceğim güzel filmlerin arasın yer almaktadır. Aksiyonu ve macerası bol gayet sürükleyici bir yapım.

Scott Wiper’ın ele aldığı ve başrol oyunculuğunu Steve Austin’in üstlendiği Yaşamak İçin Öldür filmi senaryosu ve oyunculukları bakımından benim beğenimi almış ve önerebileceğim filmler içine adını yazdırmıştır.

Steve Austin gerçekten bu filmlerin oyuncusu. Bence rollerine çok yakışıyor. Benimle aynı düşünceyi paylaşan bir çok kişi vardır diye düşünüyorum. Steve Austin’in filmdeki performasını gerçekten başarılı buldum.

Senaryosunu beğendim güzel bir kurgu olmuş. On farklı ülkeden mahkum bir adada ve sadece bir kişi hayatta kalabilecek. Filmin sonunu merakla bekleyeceğinizden eminim. Merak duygusu uyandıran bir kurgusu var. Boş bir vaktinizde bu filme zaman ayırmanızı öneriyorum. Zaman kaybı diyeceğiniz türden bir film olduğunu  düşünmüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :